Discover how to visually tell the story of your research! In this hands-on workshop for PhD students and researchers, you'll explore illustration as a creative tool to clarify, enhance, and personalize your academic work—no prior experience required.
Het WSKOV is het studentenkoor en -orkest van Wageningen. Tijdens dit lunchconcert zullen ensembles van zowel het orkest als het koor mooie stukken spelen. Verder zijn er nog onze concerten in juni en hun tournee naar Frankrijk deze zomer!
What does their techno-political power and influence mean for the future?
Cultuurontwikkelaars Didi en Ron houden een ludiek en toch serieus spreekuur voor iedereen die een cultureel evenement wil organiseren en daar hulp bij kan gebruiken. Dat doen ze wekelijks op woensdag van 10 tot 12 uur in de Cultuurwerkplaats op de Arboretumlaan 1.
In deze leuke en creatieve glasverf (Vitrail) workshop leren kinderen hoe ze gewoon glas kunnen omtoveren tot kleurrijke en prachtige ontwerpen met speciale transparante verf. Deze les helpt hen hun creativiteit te uiten terwijl ze eenvoudige technieken ontdekken voor het schilderen op glas. Leeftijd: 7 - 12 jaar
Het debuutalbum van het Oriol Marès & Talal Fayad Quartet verweeft Arabische, Latijnse en jazzinvloeden in negen originele composities. Samen met percussionist Lucas Zegrí en bassist Thodoris Ziarkas verdiept het kwartet zijn fusie van stijlen tot een samenhangende muzikale taal. Hun muziek weerspiegelt persoonlijke e…
Heb je zin om te (strip)tekenen, schrijven, dichten of fotograferen? Maak samen met leeftijdsgenoten een kinderkrant en kom met je creatie ook écht in Stad Wageningen!
Realistic approaches to re-shaping digital infrastructure and spaces for a fairer and safer online life.
Cultuurontwikkelaars Didi en Ron houden een ludiek en toch serieus spreekuur voor iedereen die een cultureel evenement wil organiseren en daar hulp bij kan gebruiken. Dat doen ze wekelijks op woensdag van 10 tot 12 uur in de Cultuurwerkplaats op de Arboretumlaan 1.
Het is voorjaar, dus lammetjestijd. Van wol kun je veel maken! Wollen armbandjes, poppetjes, schilderijtjes, sleutelhangers, slingers, hartjes, portemonneetjes en nog heel veel meer. Van wol kun je super veel leuke dingen maken! Tijdens deze workshop kun je het uit komen proberen! Voor kinderen van 4 jaar en ouder.